ÖVRIGT / Diverse / Resegarderob 15054482
nr 1505 4482
Resegarderob
omkring 1900, med inredning. Höjd: 108 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 28 november 2022
kl 20:24:00
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr